DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-25 EUR/h
  • Firma: Lekkerland
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Orderpicker

Orderpicker – praca jako orderpicker na magazynie Lekkerland.

Miejsce pracy:

Waddinxveen

Zakres obowiązków:

Przygotowanie produktów do wysyłki

Zbieranie zamówień

Etykietowanie

Stawka:

€12,40 brutto/h

Godziny pracy:

System 1 zmianowy – praca zaczyna się o 8:00/10:00 i trwa do końca zmiany

Dodatki zmianowe:

4:00 – 6:00 – 125% = €15,50

19:00 – 22:00 – 125% = €15,50

22:00 – 4:00 – 150% = €18,60

sobota – 150% = €18,60

niedziela – 200% = €24,80

na chłodni (1-4 stopnie) obowiązuje dodatek €0,46 do każdej godziny = €12,86

na mroźni (-15 – -23 stopnie) obowiązuje dodatek €1,11 do każdej godziny = €13,51

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 10,87%, nawet do € 2496.09 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

dodatek wakacyjny: 8,33 % , nawet do € 1912.83 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

cotygodniowe wypłaty!

Holenderska umowa o pracę

dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi na miejsce zakwaterowania!

Wymagania:

Angielski komunikatywny

Mile widziane prawo jazdy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 125 – koszt tygodniowy zakwaterowania. Zakwaterowania są wyłącznie w pokojach dwuosobowych.

€ 35,58 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.